Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Osprzętu

COGNOR S.A.O firmie

5 000 brutto / mies.
  • Ujastek 1
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

COGNOR S.A.

Ujastek 1

Kraków

OPIS STANOWISKA

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  1. Organizowanie i nadzorowanie wykonywanej pracy podległych pracowników, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami z zachowaniem wymogów wynikających z przepisów B.H.P.
  2.  Przygotowanie klatek walcowniczych oraz osprzętu zgodnie z zapotrzebowaniem ciągu walcowniczego.
  3. Przygotowywanie walców roboczych zgodnie z aktualnie obowiązującą dokumentacją kalibrowania walców.
  4. Wykonywanie części zapasowych dla potrzeb działu produkcji.
  5. Realizowanie obowiązującego systemu jakości na każdym etapie procesu wytwarzania.
  6.  Racjonalne gospodarowanie surowcami, materiałami oraz mediami energetycznymi.
  7.  Prowadzenie spraw płacowych i osobowych pracowników z uwzględnieniem aktualnych ograniczeń lekarskich.
  8. Przestrzeganie terminowości szkoleń B.H.P., okresowych badań lekarskich i innych badań specjalistycznych – zaleconych przez służby zdrowia.
  9.  Realizacja i doskonalenie zadań wynikających z Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem.
  10.  Realizacja zadań wynikających z Systemu Zarządzania B.H.P.

WYMAGANIA

  1. Wykształcenie średnie techniczne mile widziane wyższe techniczne preferowany kierunek, mechanika lub metalurgia
  2. Znajomość oprogramowania CAD, Solid Edge, AutoCad
  3. Znajomość systemów CAM
  4. Znajomość Języka Angielskiego na poziomie minimum B2
  5. Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników minimum - 1 rok

OFERUJEMY

1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

2. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności zawodowych

3. Pakiet socjalny

4. Możliwość udziału w szkoleniach wspierających rozwój zawodowy

Ogłoszenie archiwalne