Oferta pracy

Mistrz Pakowni

Animex Foods Sp. z o.o. Sp.k. Oddział w KutnieO firmie

Rekrutacja zdalna

Animex Foods Sp. z o.o. Sp.k. Oddział w Kutnie

Koryta-Osada 1

Koryta (pow. łęczycki)

ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki
To największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce.
Animex posiada zakłady produkcyjne w Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Szczecinie, Suwałkach, Opolu, Iławie, Kutnie i Korytach.

Aktualnie poszukujemy odpowiedniej osoby, która wesprze nasz zespół na stanowisku:
Miejsce pracy: Koryta gm. Daszyna

Główne zadania:

  • planowanie i organizowanie prac podległych pracowników w sposób zapewniający realizacje zaplanowanych zadań
  • efektywne zarządzanie zespołem
  • terminowa realizacja planów produkcyjnych
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją parku maszynowego
  • zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i obowiązujących procedur
  • aktywny udział w projektach dotyczących nadzorowanego obszaru
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane kierunki: technologia, przetwórstwo mięsne
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej o zbliżonym profilu
  • umiejętność kierowania zespołem oraz rozwiązywania konfliktów
  • orientacja na wyniki, realizacja wyznaczanych celów oraz ciągłe doskonalenie
  • zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie CV

 Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Animex Foods Sp. z o.o. Oddział K3 w Daszynie moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego”.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy