Logo Pracuj.pl

Mistrz - Production Department

Kelvion Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Kelvion Sp. z o.o.

Kobaltowa 2

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarzadzanie pracą podległych pracowników
  • Realizacja planów produkcyjnych z zachowaniem standardów dotyczących bezpieczeństwa, środowiska, jakości w powierzonym obszarze
  • Zarzadzanie produkcją podzespołów do wymienników ciepła
  • Nadzór nad realizacją wskaźników produkcji ,
  • Podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie w kierunkach technicznych
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu procesów obróbczych ,
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku ( minimum 2lata)
  • Umiejętność kierowania i motywowania zespołu,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym
  • Zaangażowanie i innowacyjność we wprowadzaniu usprawnień w pracy

To oferujemy

  • Ciekawą i różnorodna pracę w międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość szkoleń i rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Firma Kelvion nieustannie rozwija produkty, które produkowane są z najwyższą jakością oraz sprzedawane na arenie międzynarodowej. Nasza oferta obejmuje jedno z największych na świecie portfolio z zakresu urządzeń, służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji dla szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC. Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Zakład produkcyjny znajdujący się w Opolu posiada również zaplecze inżynierskie i jest w stanie zaoferować szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych urządzeń do wymiany ciepła dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Mistrz - Production Department, Kobaltowa 2, Opole