Oferta pracy

Mistrz Produkcji

Mostostal Chojnice

  • Chojnice

    Chojnice, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników,

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, w zgodzie z procedurami i wytycznymi firmy

  • nadzór nad jakością produkowanych wyrobów oraz powierzonych maszyn i urządzeń

  • dbanie o zachowanie ciągłości procesu produkcyjnego

  • dokumentowanie i raportowanie wszelkich zdarzeń podczas produkcji

  • nadzór i optymalizacje procesów w podległym obszarze

  • przygotowywanie dokumentacji stanowiskowej i szkolenia podległego zespołu

  • niezwłoczne rozwiązywanie problemów, usuwanie usterek, wyjaśnianie niezgodności zgłoszonych przez podległych pracowników,

  • pisemne potwierdzania w kartach technologiczno - operacyjnych wykonanych przez podległych pracowników operacji przed odbiorem Działu Kontroli Jakości,

  • zgłaszanie do Działu Technologicznego reklamacji czasowych i uwag dotyczących opracowanych technologii.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne oraz minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym, w zakresie obróbki skrawaniem,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz norm branżowych

  • znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz ich charakterystyki

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność rozwiązywania konfliktów, budowania zaufania

  • umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań pozwalających na zapewnienie bezpieczeństwa pracy oraz zwiększenie efektywności podległego zespołu

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Elastyczny system czasu pracy w zakresie 40 godzin tygodniowo.

  • Stabilne zatrudnienie i nastawienie na długofalową współpracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez szkolenia.

  • Dodatkowe benefity socjalne (np. paczki dla dzieci, dofinansowanie urlopów, bilety do kina, zajęcia sportowe).

  • Atmosferę pracy w oparciu o otwartą komunikację i wzajemny szacunek.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju wewnątrz grupy Zamet poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ.

  • Ponadto, dzięki temu, że pracujesz w MOSTOSTAL CHOJNICE, Twoje dzieci będą mogły skorzystać z dedykowanych programów edukacyjnych TDJ Foundation obejmujących m.in. letnie wyjazdy wakacyjne, czy całoroczne programy rozwojowe.

Mostostal Chojnice jest czołowym producentem i montażystą wielkogabarytowych konstrukcji stalowych spawanych i skręcanych, dostarczanych na potrzeby różnych gałęzi przemysłu.

Mostostal Chojnice jest częścią notowanej na warszawskiej GPW, Grupy Kapitałowej Zamet, w skład której wchodzą Zamet S.A. (spółka dominująca, centrum usług wspólnych dla spółek produkcyjnych) oraz spółki produkcyjne: Zamet Industry, Zamet Budowa Maszyn (w ramach której funkcjonuje także zakład Huta Zygmunt) oraz Mostostal Chojnice.

Przewiń do profilu firmy