Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Produkcji

  • Chojnów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Stahlbau Automotive Sp. z o.o. w Chojnowie zatrudni na stanowisko:

    Mistrz Produkcji branża Automotive

    Miejsce pracy: Chojnów

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych i osiąganie wyznaczonych celów produkcyjnych; utrzymanie najwyższej jakości produkowanych elementów
    • Organizację i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego, również pod kątem zgodnym z wymaganiami bhp i środowiskowymi
    • Zarządzanie zespołem kilkudziesięciu pracowników
    • Organizowanie pracy i ustalanie priorytetów w procesie produkcji
    • Analizę przyczyn powstawania ewentualnych niezgodności w produktach i procesach
    • Raportowanie do przełożonego wyników produkcyjnych
    • Codzienną współpracę z Działem Technologicznym, Działem Zakupów, Działem Jakości i Utrzymaniem Ruchu
    • Optymalizację i nadzór nad kosztami
    • Szkolenie i rozwój podległych pracowników
    • Przestrzeganie oraz egzekwowanie od swojego zespołu przepisów BHP i PPOŻ
    • Wprowadzanie usprawnień, rozwiązań w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego asortymentu, intensyfikacji produkcji oraz optymalizacji zużycia materiałów, monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych, przestrzeganie standardów produkcyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (Mechanika i Budowa Maszyn)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
    • Znajomość budowy i funkcjonowania maszyn (frezarki, tokarki, prasy, wiertarki itp.)
    • Procesowego podejścia i orientacji na osiąganie dobrych wyników produkcyjnych
    • Umiejętności zarządzania zespołem
    • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Praktycznej umiejętności optymalizacji procesów produkcyjnych
    • Mile widziana znajomość obsługi programów ERP
    • Samodzielność, solidność, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie na poziomie 3000-4000 zł/netto
    • Umowa o pracę
    Miejsce wykonywanie pracy: ul. Kolejowa 25 (wjazd od ul. Kusicińskiego), Chojnów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub bezpośrednio w siedzibie firmy przy ul. Kolejowej 25, (wejście od ulicy Kusocińskiego) 59225 Chojnów.
    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".
    bottom