Oferta pracy

Mistrz Produkcji

DanfossO firmie

  • Chwaszczyno (pow. kartuski)

    Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Osiąganie zakładanych celów produkcyjnych poprzez odpowiednią jakość, terminowość, produktywność, dyscyplinę

  • Monitoring osiąganych wyników i aktywne działanie na rzecz zapewnienia pożądanych rezultatów

  • Raportowanie z efektów pracy linii produkcyjnej, ocena i komentarz tych efektów

  • Ciągłe doskonalenie podległego obszaru

  • Kontrola zasobów do produkcji, raportowanie zapotrzebowania na zasoby

  • Planowanie, organizacja i prowadzenie szkoleń dla zespołu oraz nowych pracowników

  • Bieżące rozwiązywanie problemów w procesie produkcji, doradztwo i wsparcie dla zespołu

  • Ścisła współpraca z innymi komórkami firmy

  • Znajomość i wypełnianie obowiązujących procedur, instrukcji działania, regulaminów, strategii, wizji i wartości firmy

Nasze wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku mistrza, lidera zespołu lub brygadzisty w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Wiedza z zakresu zarządzania produkcją (wskaźniki produkcyjne, narzędzia do rozwiązywania problemów)

  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu

  • Silne nastawienie na zadania, determinacja w realizacji celów

  • Poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo pracowników

  • Umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach trudnych oraz pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Danfoss,

  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do obiadów – do 70%, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa),

  • Dobrą atmosferę pracy.

Danfoss

Danfoss Heating proponuje szeroką gamę komponentów i rozwiązań związanych z wytwarzaniem, dystrybucją i wykorzystaniem ciepła nastawionych na oszczędność i komfort. Oferując unikalny produkt zbudowaliśmy silną pozycję na rynku energii grzewczej i odnotowujemy znaczący wzrost.

Obecnie do działu planowania produkcji poszukujemy Planisty, który dołączy do zespołu zlokalizowanego w Grodzisku Mazowieckim. Idealny kandydat to samodzielny i doświadczony profesjonalista o nastawieniu operacyjnym. Osoba zorientowana na wyniki i innowacyjna, która pomoże ustrukturyzować, rozwinąć

i zoptymalizować nasze procesy.

Danfoss oferuje ciekawe i pełne wyzwań stanowisko. Jeśli interesuje Cię praca w dynamicznym środowisku i zmotywowanym zespole w firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej, w której będziesz mógł się rozwijać zawodowo – to czekamy na Twoją aplikację!

Przewiń do profilu firmy

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem zakładu produkcyjnego w Tuchomiu poszukujemy Mistrza Produkcji, który odpowiadać będzie za zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesu produkcyjnego pod względem zasad bezpieczeństwa, parametrów jakościowych i ilościowych.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy