Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produkcji

Efferta Pharma Sp. z o.o.O firmie

  • Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski)

    Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i organizacja pracę podległych pracowników produkcyjnych;

  • zapewnienie realizacji planów produkcyjnych;

  • nadzorowanie parametrów pracy maszyn i jakości produkowanych wyrobów;

  • analiza dostępnych mocy produkcyjnych oraz „wąskich gardeł” w produkcji;

  • raportowanie i weryfikacja danych w systemie operacyjnym;

  • nadzorowanie przestrzegania wymogów GMP/GHP, BHP i innych funkcjonujących systemów w firmie;

  • prowadzenie szkolenia stanowiskowego;

  • współpraca z technologami w zakresie identyfikacji problemów technicznych i prowadzenia działań zapobiegawczych;

  • współpraca z działem handlu i zakupów, celem utrzymania prawidłowego przepływu informacji;

  • weryfikacja stanów materiałów zadrukowanych, opakowań, surowców niezbędnych do realizacji procesów produkcyjnych przed i po produkcji;

  • bieżące wprowadzenie danych do systemu komputerowego;

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (ekonomiczne, techniczne), lub wyższe ( preferowane ekonomia, zarządzanie produkcją, technologia żywności);

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej;

  • dobra znajomość MS Office;

  • umiejętność logicznego wnioskowania;

  • asertywność i umiejętność podejmowania decyzji;

  • komunikatywność i inicjatywa w działaniu;

  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów;

  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna.

To oferujemy

  • szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • dużą samodzielność działania;

  • stałą pracę, umowa o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Efferta Pharma Sp. z o.o.

Firma Efferta Pharma Sp. z o.o. jest polskim producentem suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.