Oferta pracy

Mistrz Produkcji

Hays Poland

  • Dzierzoniów

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Mistrz produkcjiNumer ref.: 1152070

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, specjalizującej się w procesach spawania i obróbki mechanicznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Mistrza produkcji (system 3 zmianowy).

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem (ok. 40 osób na zmianie)
  • Rozdzielanie zleceń produkcyjnych i organizowanie pracy
  • Realizacja procesu produkcyjnego i realizacja podstawowych założeń produkcyjnych dotyczących terminowości i jakości
  • Nadzór i kontrola nad prawidłową realizacją produkcji i zużycia właściwych materiałów i surowców
  • Nadzór i kontrola nad właściwą eksploatacją maszyn, urządzeń i narzędzi
  • Nadzór i kontrola nad realizacją ustalonego porządku pracy i toku produkcyjnego
  • Ciągłe doskonalenie metod pracy
  • Rozwiązywanie problemów bieżących i zapobieganie błędom
  • Uzyskiwanie większej wydajności
  • Zatrzymanie procesu produkcji w przypadku wystąpienia niezgodności
  • Raportowanie do Kierownika produkcji

  Kompetencje:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procesów spawania i obróbki mechanicznej (mile widziana)
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość prawa pracy i przepisów BHP
  • Znajomość i praktyka z narzędziami Lean Manufacturing
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku)

  Nasz Klient oferuje wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premię miesięczną + półroczną, opiekę medyczną oraz ZFŚS.

 Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Ogłoszenie archiwalne