Oferta pracy

Mistrz produkcji

grupa gtO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa gt (wcześniej Grupa Tempo) od 20 lat pomaga łączyć pracodawców z kandydatami z całego świata. Prowadzimy działania typu head hunting rekrutując kandydatów szczebla top management, kierowniczego i specjalistycznego w branżach: produkcyjnej, automotive, energetycznej, stalowej
i innych. Pracujemy zgodnie z ideami design-thinking i modelem zero-waste. Nie marnujemy energii, czasu i funduszy. Dostarczamy dopasowanych kandydatów. Szukamy rozwiązań tam, gdzie inni zawiedli.

Nasz klient to polska spółka, która prowadzi działalność w zakresie remontowania towarowych wagonów kolejowych oraz podzespołów wagonowych. W związku z awansem wewnętrznym w organizacji pojawił się wakat na stanowisko:

Stanowisko podlega bezpośrednio Dyrektorowi Produkcji. Zlokalizowane jest w Dziale produkcji.
Na produkcji pracuje ok 160 osób w podziale na 4-5 brygad (po 10-12 osób). Produkcja, na ten moment pracuje w systemie jednozmianowym (06:00-14:00). Od przyszłego roku Zarząd spółki planuje uruchomienie drugiej zmiany (14:00-22:00).

Główne zadania:
  • Wyznaczanie zadań dziennych pracownikom
  • Kontrola jakości spawu i oczyszczania spoin
  • Dokonywanie odbioru wykonywanej pracy
  • Zapewnienie pracownikom potrzebnych narzędzi i materiałów
  • Realizacja planu produkcji
  • Nadzór nad ilością braków i poprawek
  • Efektywność wykorzystania dostępnych roboczogodzin
  • Indywidualne propozycje poprawy funkcjonowania podległego obszaru.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (branża kolejowa, konstrukcje stalowe, górnictwo)
  • Uprawnienia spawalnicze
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • Komunikatywność, otwartość
  • Prawo jazdy.

Oferta:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP; pierwsza umowa na czas określony; druga umowa na czas     nieokreślony
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym odzież robocza (2 komplety)
  • Praca stała w system jednozmianowym
  • Możliwa ścieżka rozwoju: inżynier procesów produkcyjnych, technolog, kierownik kontroli jakości, za-ca dyr. produkcji – w zależności od indywidualnych umiejętności i predyspozycji pracownika.
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj z zaznaczeniem numeru referencyjnego.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Grupa Tempo s.c. z siedzibą w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 7, 44-100 Gliwice, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy