Oferta pracy

Mistrz produkcji

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul. Ks. J. Poniatowskiego 5
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

ul. Ks. J. Poniatowskiego 5

Grodzisk Mazowiecki

Gedeon Richter jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie. Od momentu założenia na Węgrzech, w roku 1901, Gedeon Richter rozwinął się do rangi międzynarodowej korporacji. Obecnie Richter zatrudnia prawie 11 tysięcy pracowników na całym świecie. W ofercie koncernu znajdują się oryginalne i generyczne produkty farmaceutyczne z najważniejszych obszarów terapeutycznych. Koncern stale inwestuje w rozwój swoich produktów, przeznaczając na badania i rozwój ponad 11% wartości przychodów.

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie procesów wytwarzania produktu luzem,
  • Weryfikacja i nadzór nad realizacją harmonogramu produkcyjnego,
  • Przydzielanie zadań podległym pracownikom oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Nadzór nad jakością wytwarzanych produktów,
  • Kontrola i podnoszenie wskaźników efektywności,
  • Optymalizacja bieżących procesów wytwarzania,
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie pełnionych obowiązków,
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe, dopuszczalne wykształcenie średnie,
  • Umiejętność zarządzania zespołem, utrzymania dyscypliny i kontroli czasu pracy
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Znajomość podstaw gmp i prawa farmaceutycznego,
  • Znajomość ms office,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania ciekawego oraz różnorodnego doświadczenia zawodowego,
  • Opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Umowę o pracę.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowiecki przy ul. Ks. J. Poniatowskiego 5, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, moich danych osobowych w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji”
Miejsce pracy: Gedeon Richter Polska, Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy