Ta oferta pracy jest nieaktualna od 575 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Produkcji

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2017-01-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodową firmą o globalnym zasięgu produkującą tekstylne dywaniki samochodowe.

             Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Australii, Meksyku, Chinach i Malezji a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

    Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i produkuje dywaniki dla niemal wszystkich producentów samochodów.

             Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka wydajność, nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji Firmy na rynku.

             Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

    Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej firmy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży.

    Do naszego zakładu w Grudziądzu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grudziądz

    Główne zadania:

    • Jakościowa oraz terminowa realizacja planu produkcji
    • Koordynacja pracy działu w celu utrzymania ciągłości produkcji
    • Koordynowanie prac transportu wewnętrznego
    • Codzienna kontrola obszaru (przestrzeganie BHP, zgodność ze standardami)
    • Raportowanie wyników pracy działu
    • Raportowanie braków produkcyjnych wraz z analizą przyczyn

    Profil idealnego kandydata:

    • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie min. średnie techniczne
    • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją
    • Znajomość podstawowych wymagań ISO/TS
    • Znajomość wymagań klientów branży motoryzacyjnej
    • Umiejętność rozwiązywania konfliktów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dobra obsługa pakietu MS Office
    • Podstawowa znajomość systemu SAP
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Kreatywność, pro-aktywność
    • Zdolności przywódcze
    • Umiejętność planowania i organizowania pracy
    • Terminowość

    Visscher-Caravelle oferuje swoim pracownikom:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
    • Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz premie miesięczne, wakacyjne i świąteczne
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
    • Możliwość rozwoju oraz udziału w międzynarodowych projektach
    • Możliwość poznania najnowszych technologii i systemów zarządzania
    • Pracę w przyjemnej atmosferze wśród osób, które realizują swoje pasje
    • Inspirujące i bezpieczne środowisko pracy z zachowaniem podstawowych wartości

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert na adres:

    Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o.

    Ul. Składowa 7

    86-300 Grudziądz

    lub klikając:

    Dołącz do Nas!

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.