Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Produkcji

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 30.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

    Zadania:

    • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podległej komórki organizacyjnej;
    • Planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach;
    • Monitorowanie i raportowanie zleceń produkcyjnych;
    • Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych;
    • Motywowanie pracowników produkcyjnych;
    • Ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego oraz procesów zbieżnych;
    • Współuczestnictwo  w tworzeniu dokumentacji technologicznej i jakościowej;
    • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe techniczne;
    • Minimum trzy lata pracy na podobnym stanowisku- mile widziane doświadczenie w branży Automotive;
    • Dobra znajomość j. angielskiego;
    • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie.
    • Dyspozycyjność- praca w systemie 3 zmianowym

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie
      o ustabilizowanej pozycji na rynku;
    • Przyjazne warunki pracy
      z dynamicznym zespołem;
    • Atrakcyjny pakiet benefitów;
    • Bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.