Oferta pracy

Mistrz Produkcji (Kierownik Zmiany)

Faurecia Automotive Polska S.A.

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, motywowanie i rozwój zespołu składającego się z 15-20 Operatorów

  • Realizacja planów produkcyjnych przy zapewnieniu bezpieczeństwa zespołu oraz jakości produktu

  • Doskonalenie i poprawa procesów produkcyjnych w szczególności w zakresie jakości oraz poziomu efektywności

  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w celu uzyskania poprawy efektywności pracy i jej bezpieczeństwa

  • Przeprowadzanie audytów dotyczących standardów pracy w swoim obszarze

  • Raportowanie bezpośrednio do UAP Managera (Kierownika Produkcji)

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży Automotive)

  • Wykształcenie średnie techniczne lub mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria i Zarządzanie Produkcją, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka)

  • Umiejętności zarządzania zespołem ok. 15 - 20 osobowym, zdobyte w firmie produkcyjnej

  • Mile widziania komunikatywna znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku międzynarodowym

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne – motywowanie i rozwój pracowników, zarządzanie absencją pracowników

  • Kreatywność – proponowanie i wprowadzanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych

  • Umiejętność zarządzania poprzez cele i wskaźniki

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (pon. – pt. w godzinach 6-14/14-22/22-6)

To oferujemy

  • Systemy premiowe (do 15% miesięcznie w zależności od zrealizowanych celów – grupowych i indywidualnych)

  • Opieka medyczna Luxmed

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej (ok. 6zł za obiad)

  • Świadczenia świąteczne

  • Program emerytalny PPE

  • Pakiet szkoleń (szkolenia managerskie, dedykowane szkolenia onboardingowe)

  • Nagrody jubileuszowe

  • Karta Multisport

  • Inne Benefity z ZFŚS

  • Wysokie standardy miejsca pracy w oparciu o system Lean Management

  • Nowoczesne technologie i mechanizmy

  • Wysoka pozycja firmy na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Stołówka pracownicza

  • System premiowy

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy