Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produkcji

Frapol

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad harmonogramem prac i terminowością wykonywanych zleceń,

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacja pracy i bieżący przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych,

  • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji,

  • Bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych,

  • Przygotowanie urządzeń do odbiorów końcowych,

  • Współpraca z Zespołem Magazynów i Działem Zakupów w celu zapewnienia materiałów do produkcji,

  • Nadzór nad gospodarką magazynową, inwentaryzacją i obrotem komponentów wykorzystywanych przez Dział,

  • Nadzór nad terminowym przekazaniem do zatwierdzenia dokumentacji oraz jej archiwizacja,

  • Współpraca ze Spedycją, nadzór nad poprawnym skompletowaniem i terminowym wysyłaniem produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: automatyka, elektrotechnika, energetyka lub kierunki pokrewne),

  • umiejętność organizacji procesu produkcyjnego,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość zagadnień automatyki, elektryki – będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dużych projektach,

  • Jasne reguły zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • Pełne wdrożenie do pracy,

  • Pracę w zgranym zespole.

Frapol

Stwarzamy warunki realizacji zawodowej dla osób posiadających doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC.

Tworzymy jeden Zespół wierząc, że sukces Firmy opiera się na naszym zaangażowaniu i wspólnej pracy.

Przewiń do profilu firmy