Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz produkcji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alfa Laval jest wiodącym na świecie dostawcą specjalistycznych urządzeń i rozwiązań inżynierskich. Oferowane urządzenia, kompletne linie technologiczne oraz serwis zapewniają naszym Klientom optymalny i bezawaryjny przebieg realizowanych procesów. Nasze nowatorskie rozwiązania umożliwiają ogrzewanie, chłodzenie, transport i oddzielanie takich produktów jak: olej, woda, chemikalia, napoje, artykuły żywnościowe i farmaceutyki. Międzynarodowa struktura firmy, obejmująca swym zasięgiem około 100 krajów sprawia, że jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów praktycznie na całym świecie.

    W związku z rozwojem Alfa Laval w Krakowie poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:
    Mistrz produkcji / Team manager
    Miejsce pracy: Kraków

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane mechaniczne
    • Min. 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem  pracowników w firmie produkcyjnej
    • Znajomość obróbki skrawaniem
    • Znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
    • Umiejętność planowania i przewidywania
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu MRP

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie obszarem produkcji (około 15-20 osób)
    • Odpowiedzialność za jakość i terminowość produkcji
    • Optymalizacja procesów produkcji
    • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP

    Oferujemy:

    Oferujemy bardzo szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, którym otaczamy pracownika i jego najbliższą rodzinę.

    Współpracujemy z lektorem języka angielskiego i oferujemy naukę w małych grupach o różnym stopniu zaawansowania.

    Na terenie firmy działa stołówka z dofinansowanymi posiłkami: śniadanie, lunch. Oferujemy także darmowe napoje.

    Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych, a także wsparcie udziału w zawodach sportowych. Karty MultiSport są w 100% finansowane przez pracodawcę.

    Podnosimy kompetencje. Cykliczne szkolenia, wewnętrzna wymiana wiedzy i doświadczeń.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    bottom