Oferta pracy

Mistrz produkcji

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o. O firmie

  • Nowe Sady 10, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o.

Nowe Sady 10

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym oraz budowanie i doskonalenie sprawnego zespołu funkcjonującego efektywnie i skutecznie.

  • Realizacja celów procesu produkcyjnego.

  • Realizacja zadań opisanych w procesie produkcyjnym.

  • Współudział w realizacji celów innych procesów np. procesów realizacji zamówień sprzedaży, wdrożeń nowych produktów, wdrożeń nowych inwestycji w obszarze produkcji.

  • Proponowanie i wdrażanie działań doskonalących zarówno w obszarze zarządzania, organizacji produkcji jak i w obszarze realizacji zadań produkcyjnych.

  • Nadzór nad stosowaniem się do przepisów BHP i Ppoż.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Lidera/Mistrza– min. 1 rok.

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne technik mechanik oczekiwane inż. mechanik

  • Doświadczenie w pracy z ERP

  • Doświadczenie w obróbce metali, znajomość budowy oprzyrządowania.

  • Umiejętność budowania zespołu i zarządzania zespołem.

  • Znajomość przepisów BHP i Ppoż.

  • Znajomość zagadnień Lean.

  • Dobra znajomość MS Office

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie produkcyjnej.

  • Premie.

  • Bony świąteczne.

  • Dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do studiów i kursów.

Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom Sp. z o.o. to polska firma z branży elektrotechnicznej z ponad 30letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą inżynierską nastawioną na ciągły rozwój. Dzięki pracy z pasją, konsekwencji, dbałości o środowisko i społeczeństwo jesteśmy solidnym partnerem w biznesie.

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób podzielających nasze wartości.

Przewiń do profilu firmy