Logo Pracuj.pl

Mistrz produkcji

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o.

Nowe Sady 10

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym oraz budowanie i doskonalenie sprawnego zespołu funkcjonującego efektywnie i skutecznie.
  • Realizacja celów procesu produkcyjnego.
  • Realizacja zadań opisanych w procesie produkcyjnym.
  • Współudział w realizacji celów innych procesów np. procesów realizacji zamówień sprzedaży, wdrożeń nowych produktów, wdrożeń nowych inwestycji w obszarze produkcji.
  • Proponowanie i wdrażanie działań doskonalących zarówno w obszarze zarządzania, organizacji produkcji jak i w obszarze realizacji zadań produkcyjnych.
  • Nadzór nad stosowaniem się do przepisów BHP i Ppoż.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Lidera/Mistrza– min. 1 rok.
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne technik mechanik oczekiwane inż. mechanik
  • Doświadczenie w pracy z ERP
  • Doświadczenie w obróbce metali, znajomość budowy oprzyrządowania.
  • Umiejętność budowania zespołu i zarządzania zespołem.
  • Znajomość przepisów BHP i Ppoż.
  • Znajomość zagadnień Lean.
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie produkcyjnej.
  • Premie.
  • Bony świąteczne.
  • Dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do studiów i kursów.

Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom Sp. z o.o. to polska firma z branży elektrotechnicznej z ponad 30letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą inżynierską nastawioną na ciągły rozwój. Dzięki pracy z pasją, konsekwencji, dbałości o środowisko i społeczeństwo jesteśmy solidnym partnerem w biznesie.

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób podzielających nasze wartości.

Mistrz produkcji, Nowe Sady 10, Łódź