Oferta pracy

Mistrz Produkcji

Herbapol Lublin S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator
Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji
z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości.
Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych,
funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio,
zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy
tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI

Lokalizacja: Lublin

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem Pracowników w ramach swojej zmiany
  • motywowanie oraz dyscyplinowanie zespołu
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego w tym parametrów jakościowych oraz terminowości
  • analiza problemów produkcyjnych, skuteczne poszukiwanie rozwiązań
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, raportowanie wyników zmianowych
  • wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów

Wymagania:

  • min. 2-lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników w obszarze produkcyjnym
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • gotowość do pracy zmianowej z możliwością planowania pracy w weekendy
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu Office

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w uznanej firmie produkcyjnej
  • premię kwartalną
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (karta multisport, wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
  • zniżkę w firmowym sklepie internetowym Smaczna Herbata
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy