Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz produkcji / Mistrz zmianowy

DK INNOWACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

DK INNOWACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

124

Wężerów (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, koordynacja prac pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy

  • Udział w planowaniu produkcji

  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych zgodnie z wymogami firmy

  • Sporządzanie raportów produkcyjnych

  • Kontrola jakości

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z produkcją

  • Współpraca z działem logistyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, kreatywność

  • Umiejętność wydawania oraz egzekwowania poleceń podległym pracownikom

  • Zdolności interpersonalne, zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów

  • Dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym

  • Mile widziana znajomość języka obcego

To oferujemy

  • Interesujące stanowisko w nowoczesnym, odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć i efektów pracy

  • Bardzo dobre warunki socjalne

  • Miłą atmosferę i przyjazny klimat pracy

Jesteśmy nowoczesną Ocynkownią ogniową , uruchamiającą produkcję w nowo powstałym, nowoczesnym Zakładzie , wybudowanym zgodnie z najnowszymi technologiami i pracującym w wysokim standardzie ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy