Logo Pracuj.pl

Mistrz Produkcji (MRO)

COLLINS AEROSPACEO firmie

COLLINS AEROSPACE

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i kontrola działań związanych z obsługą wyrobów na wyznaczonym obszarze, w tym analizowanie wyników, zarządzanie obsadą stanowisk, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych
  • Realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganych zasad bezpieczeństwa i jakości
  • Zapewnienie łączności i odpowiedniego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi obszarami zakładu
  • Budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu oraz zarządzanie zespołem pracowników poprzez koordynowanie pracy, ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo pracy podległych pracowników
  • Inicjowanie i wdrażanie działań usprawniających

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji jednostkowej
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Scholar Program – możliwość podnoszenia swoich kwalifikacje poprzez dodatkowe studia
  • Siłownię firmową

Mistrz Produkcji (MRO), Bierutowska 65, Psie Pole, Wrocław