Oferta pracy

Mistrz Produkcji Na Wydziale Przetwórstwa

ROLDROB S.A.

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu

  • Utrzymywanie standardów jakościowych na każdym etapie procesu produkcji

  • Kontrola zużycia surowców, materiałów pomocniczych oraz sprawnością urządzeń

  • Przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych

  • Uczestnictwo w audytach, kontrolach

  • Tworzenie raportów dotyczących wyników produkcyjnych jakościowych i ilościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, technologia żywności

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Dobra organizacja czasu pracy własnego oraz podległo zespołu pracowników

  • Zaangażowanie, nastawienie na realizację celów, komunikatywność

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjny system płacowo-premiowy,

  • Bogaty pakiet benefitów (nieoprocentowane pożyczki, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, dopłaty urlopowe, wczasy pod gruszą, itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci