Mistrz Produkcji

Gralbet Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-HandloweO firmie

  • Nidzica, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Gralbet Sp. z o.o. jest prężnie działającym przedsiębiorstwem w branży prefabrykacji budowlanej. Zajmujemy się produkcją różnorodnych elementów żelbetowych oraz strunobetonowych.

MISTRZ PRODUKCJI
Szukamy osób z okolic Działdowa, Nidzicy, Mławy, Iławy,Olsztyna

Zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników na linii produkcyjnej
  • dbanie o ciągłość pracy pracowników produkcji
  • wytyczanie zasad oraz norm panujących na hali produkcyjnej
  • zapewnienie wysokiej jakości produkcji zgodnie z założonym harmonogramem oraz dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, budowlane
  • dyspozycyjność do pracy II zmianowej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, konsekwentność wykonywania powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • zapewniamy dojazd z okolic Działdowa, Lizbarka, Nidzicy
  • praca w godzinach 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy