Oferta pracy

Mistrz Produkcji

Moltton

  • Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad wszystkimi operacjami produkcyjnymi w celu zapewnienia planowanej produkcji

  • Osiąganie założonych celów produkcyjnych

  • Produkowanie z najwyższymi standardami jakości

  • Przestrzeganie przepisów, procedur i instrukcji obowiązujących w firmie

  • Zarządzanie, nadzór i motywowanie zespołu produkcyjnego

  • Optymalizacja zdolności produkcyjnych i ograniczenie odpadów

  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących realizacji produkcji

  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość programu EXCEL

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników

  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Umiejętność kierowania zespołem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia)

  • Dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, transport)

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy