Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produkcji

MZCH Organika S.A.

Droga Wojewódzka 341 10

Pogalewo Wielkie (pow. wołowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych i osiąganie wyznaczonych celów produkcyjnych;

  • Organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego, również pod kątem zgodnym z wymaganiami bhp i środowiska;

  • Zarządzanie zespołem około 15 pracowników;

  • Organizowanie pracy i ustalanie priorytetów w procesie produkcji;

  • Analiza przyczyn powstawania ewentualnych niezgodności w produktach i procesach;

  • Raportowanie do przełożonego wyników produkcyjnych;

  • Codzienna współpraca z działem Obsługi Klienta, działem Zakupów, działem Jakości oraz Utrzymaniem Ruchu;

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania;

  • Optymalizacja i nadzór nad kosztami;

  • Szkolenie i rozwój podległych pracowników;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;

  • Min. 2 letnie, udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Procesowe podejście i orientacja na osiąganie dobrych wyników produkcyjnych;

  • Praktyczna umiejętność optymalizacji procesów produkcyjnych, oraz wdrażania systemów produkcyjnych (Lean Manufacturing);

  • Umiejętność zarządzania zespołem;

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SAP;

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Bogaty pakiet benefitów: kartę sportową Multisport na preferencyjnych warunkach, opiekę medyczną, program PPK

  • Wynagrodzenie na poziomie adekwatnym do posiadanych kompetencji

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole, udział w interesujących, nowych projektach

  • Zatrudnienie w profesjonalnym środowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA to jeden z wiodących producentów i przetwórców pianki poliuretanowej w Europie Centralnej i Wschodniej, działający od ponad 55 lat. Produkty ORGANIKI doceniło wiele renomowanych firm meblowych z całej Europy. Wiemy, że to nasi pracownicy budują nasz sukces, dlatego szukamy ludzi, którzy mają determinację i kompetencje, żeby swoimi osiągnięciami przyczyniać się do ciągłego doskonalenia ORGANIKI, firmy pierwszego wyboru wśród producentów mebli w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy