Oferta pracy

Mistrz Produkcji

Biofarm

Biofarm

Wałbrzyska 13

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów produkcyjnych

  • organizacja i przydział zadań pracownikom kierowanego zespołu

  • kontrola poprawności wykonywania zadań przez pracowników produkcyjnych i operatorów maszyn

  • przestrzeganie wymagań technologicznych oraz uzyskiwanie wymaganych parametrów jakościowych i ilościowych wykonywanej produkcji

  • opracowywanie dokumentacji oraz nadzór nad ich bieżącym obiegiem

  • sporządzanie raportów produkcyjnych i analiz wydajności produkcji

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (farmacja, chemia, biologia, biotechnologia, technologia żywności)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile wiedziane doświadczenie w branży, FMCG, kosmetycznej, spożywczej lub farmaceutycznej)

  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkość podejmowania decyzji

  • efektywne planowanie swojej pracy oraz zespołu

  • silna motywacja wewnętrzna

To oferujemy

  • praca w firmie o wysokiej pozycji na rynku i uznanych markach

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń

  • współpraca w zgranym zespole

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego

  • praca w systemie 3-zmianowym

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, owocowe środy, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci