Logo Pracuj.pl

Mistrz Produkcji

BiofarmO firmie

Biofarm

Wałbrzyska 13

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów produkcyjnych
  • organizacja i przydział zadań pracownikom kierowanego zespołu
  • kontrola poprawności wykonywania zadań przez pracowników produkcyjnych i operatorów maszyn
  • przestrzeganie wymagań technologicznych oraz uzyskiwanie wymaganych parametrów jakościowych i ilościowych wykonywanej produkcji
  • opracowywanie dokumentacji oraz nadzór nad ich bieżącym obiegiem
  • sporządzanie raportów produkcyjnych i analiz wydajności produkcji
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (farmacja, chemia, biologia, biotechnologia, technologia żywności)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile wiedziane doświadczenie w branży, FMCG, kosmetycznej, spożywczej lub farmaceutycznej)
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkość podejmowania decyzji
  • efektywne planowanie swojej pracy oraz zespołu
  • silna motywacja wewnętrzna

To oferujemy

  • praca w firmie o wysokiej pozycji na rynku i uznanych markach
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • współpraca w zgranym zespole
  • umowa o pracę – brak okresu próbnego
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, owocowe środy, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Mistrz Produkcji, Wałbrzyska 13, Grunwald, Poznań