Oferta pracy

Mistrz Produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Przasnysz

    Przasnysz, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00- 22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

naszego klienta z branży energetycznej.

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie działań podejmowanych przez pracowników produkcji,

  • dbanie o terminowość i wysoką jakość wykonania zadań,

  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych,

  • nadzór nad przestrzeganiem norm BHP w zakładzie pracy.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie preferowane techniczne,

  • dobra znajomość programu Excel,

  • mile widziana znajomość systemu SAP, ERP,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2- zmianowym od poniedziałku do piątku.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie przez firmę Adecco Poland w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę u lidera w dziedzinie technologii i rynku sieci energetycznych.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy