Logo Pracuj.pl

Mistrz Produkcji

AZZ WSI Sp. z o.o.O firmie

AZZ WSI Sp. z o.o.

Hodowlana 3

Wośniki

Radom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników wykonujących prace spawalnicze
  • Monitorowanie, koordynowanie i raportowanie postępu realizacji produkcji
  • Dbanie o rozwój oraz organizowanie szkoleń i kursów zawodowych podległym pracownikom
  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji projektów zarówno w zakresie personalnym, jak i wykonawczym
  • Kontakt z przedstawicielami klientów w zakresie realizowanych projektów
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu Lean Manufacturing w obszarze pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym/wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie w branży przemysłowej/spawalniczej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 10-cio osobowym)
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego
  • Dobra obsługa komputera (w tym MS Office)
  • Znajomość technologii i procedur spawalniczych (mile widziane)
  • Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe i wsparcie w okresie wdrożenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dynamiczne środowisko pracy, gdzie każdego dnia pojawiają się ciekawe wyzwania
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy jedną z wiodących firm działających w branży usługowej na rynku międzynarodowym. Naszym priorytetem jest wysoka jakość wykonania pracy, efektywny zespół oraz zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy. Stawiamy na wiedzę oraz doświadczenie naszego zespołu, który pozwala na realizację celów strategicznych naszej organizacji oraz zapewnienie satysfakcji klientów na całym świecie.

Mistrz Produkcji, Hodowlana 3, Wośniki, Radom