Oferta pracy

Mistrz Produkcji

ECOL-UNICON Sp. z o.o.O firmie

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym

  • Zapewnienie terminowości i jakości realizacji zadań produkcyjnych

  • Kompleksowe zarządzanie zmianą produkcyjną oraz podległymi pracownikami

  • Wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym

  • Współpraca z działem planowania oraz kadrą zarządzającą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Umiejętność organizowania pracy i kierowania zespołem

  • Duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość Lean Manufacturing

  • Gotowość pracy w systemie dwuzmianowym

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Dużą samodzielność

  • Udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • ZFŚS

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!

Przewiń do profilu firmy