Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mistrz produkcji

Pilkington

  • Sandomierz

    Sandomierz, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem produkcji szyb zespolonych

  • Nadzór oraz organizacja pracy podległego zespołu

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych i organizacyjnych

  • Osiąganie określonej wydajności produkcyjnej przy zachowaniu wymaganej jakości

  • Analiza i raportowanie wskaźników produkcyjnych

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na naprawy i konserwacje

  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy dla podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu procesem technologicznym

  • Dostępność do szkoleń w Krakowie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna + dodatek funkcyjny)

  • Miesięczny dodatek za brak absencji

  • Nagrody jubileuszowe

  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji

  • Niezbędne narzędzia pracy dopasowane do specyfiki i potrzeb stanowiska

  • Dofinansowanie do wakacji oraz dodatek świąteczny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Ubezpieczenie Grupowe na Życie wraz z opieką medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE) – Twoją składkę w wysokości 3,5% sfinansuje pracodawca

  • Dofinansowanie kształcenia uzupełniającego i nauki języków obcych, a także bezpłatny dostęp do platformy językowej

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Rekrutacja w ramach nowo powstającego zakładu Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierzu.

Szkolenia zatrudnionych osób będą odbywać się w Oddziale Pilkington IGP w Krakowie i będą trwały od poniedziałku do piątku przez okres 2 miesięcy. Koszty pobytu na szkoleniu pokrywa pracodawca.

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy