Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produkcji (Shift Leader)

SOLVAY POLAND SP. Z O.O.

  • Toruńska 222, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Toruńska 222

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o bezpieczeństwo podczas pracy oraz prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych.

  • Realizowanie założonego planu produkcji.

  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji.

  • Bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcji i osiągania KPI.

  • Utrzymywanie porządku i dyscypliny w swoim obszarze, m.in. stosowanie standardu 5s.

  • Rozdzielanie i planowanie pracy osób na poszczególnych stanowiskach oraz podwykonawców.

  • Zapewnienie odpowiednich składów osobowych w brygadzie.

  • Wdrażanie, rozwijanie motywowanie i ocena efektywności pracowników.

  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – chemiczne, mechaniczne, zarządzanie produkcją lub pokrewne.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - zarządzanie zespołem w obszarze produkcyjnym – min. 5 lat.

  • Wiedza z zakresu technologii chemicznej, aparatury i procesów.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – PID, rysunek techniczny.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

  • Umiejętność tworzenia grafików i kontrolowania czasu pracy podległego zespołu.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Nastawienie na realizację celów produkcyjnych.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz delegowania i rozliczania zadań.

  • Samodzielność, dokładność oraz odpowiedzialność.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Mile widziany język angielski na poziomie komunikatywnym.

  • Mile widziana obsługa systemów DCS np. DeltaV,

  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

To oferujemy

  • Solvay to firma o ugruntowanej pozycji na szczeblu międzynarodowym

  • oferujemy rozwój poprzez szkolenia, dostęp do nowoczesnych technologii, wsparcie profesjonalistów oraz możliwość awansów wewnętrznych

  • posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do posiłków oraz karty sportowej i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie do posiłków

Charakterystyka stanowiska:

Mistrz produkcji jest stanowiskiem odpowiedzialnym za organizację, nadzór i kontrolę prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego. Rolą osoby pracującej na tym stanowisku jest zagwarantowanie przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa, dbałość o przebieg procesu produkcji i jakość. Mistrz produkcji zarządza pracami na instalacji w ścisłym kontakcie z Inżynierami Procesu, Służbami Utrzymania Ruchu, Jakości i Łańcucha Dostaw. W pracy na tym stanowisku bardzo liczy się również umiejętność motywowania i rozwoju podległych pracowników

Wymagane dokumenty:

CV

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.solvay.com

Przewiń do profilu firmy