Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz produkcji

Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu

Motoryzacyjna 1

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległymi obszarami produkcyjnymi oraz podległymi zespołami,

  • nadzór nad realizacją planu produkcji,

  • egzekwowanie przestrzegania regulaminu pracy, przepisów bhp i p.poż na podległych obszarach,

  • zapewnienie właściwego przygotowania brygadzistów oraz ich zespołów do wykonania powierzonych zadań,

  • nadzór nad właściwym wykorzystaniem czasu pracy zespołów produkcyjnych,

  • współpraca z działem HR w zakresie rekrutacji

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz sporządzanie raportów produkcyjnych,

  • optymalizacja miejsc pracy i redukcja kosztów,

  • zapewnienie niezbędnych szkoleń dla podległych pracowników

  • wykonywanie innych poleceń przełożonych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży automotive

  • Zorientowanie na cel

  • Umiejętność motywowania podległych pracowników

  • Umiejętność wdrażania i egzekwowania standardów i dyscypliny pracy

  • Zdolność do rozwijania podległych brygadzistów w zakresie standardów automotive

  • Doświadczenie we wdrażaniu pomysłów optymalizacyjnych/ oszczędnościowych

  • Obsługa komputera w zakresie MS Office,

  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie do dojazdów

  • Kartę Multisport

  • Dofinansowanie do stołówki firmowej

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość szkoleń i rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne