Ta oferta pracy jest nieaktualna od 362 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Produkcji

  • śląskie
  • Kierownik
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom

    Lider w wykonywaniu „pod klucz” kompletnych linii technologicznych do przetwarzania odpadów, w tym m.in. maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska zatrudni:

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie ok. 30-osobowym zespołem w firmie produkcyjnej
    • Sprawowanie stałego nadzoru nad realizacją powierzonych zadań produkcyjnych
    • Organizacja i kontrola pracy podległego zespołu
    • Optymalizacja procesów i kosztów produkcji
    • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
    • Dbałość o realizację celów jakościowych i wydajnościowych
    • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo, jakość, terminowość wysyłek oraz koszty
    • Zapewnienie na zajmowanym stanowisku należytej organizacji pracy umożliwiającej właściwe i terminowe wykonywanie powierzonych zadań
    • Praca w systemie zmianowym

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
    • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilne zatrudnienie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę pełną wyzwań

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)