Mistrz produkcji

  • Środa Śląska, Wrocław, Błonie (pow. średzki), Lutynia (pow. średzki), Wróblowice (pow. średzki), dolnośląskie
  • Kierownik
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy uznanym na świecie producentem i dostawcą nowatorskich rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki, a nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem. Wchodzimy w skład międzynarodowej Grupy WAGO z siedzibą w Niemczech. Nazwa WAGO jest synonimem jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności. Na polskim rynku WAGO jest obecne od 25 lat.

    W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową struktur firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Środa Śląska, Wrocław, Błonie (pow. średzki), Lutynia (pow. średzki), Wróblowice (pow. średzki)

    Zakres obowiązków:

    • optymalne zarządzanie podległym procesem produkcyjnym
    • ciągle doskonalenie procesu produkcyjnego
    • nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych spełniających wymogi jakościowe
    • zarządzanie podległym personelem (min. organizacja i nadzór pracy pracowników, motywowanie i budowanie zaangażowania pracowników)
    • rozwój pracowników, w tym prowadzenie szkoleń wewnętrznych
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy takimi jak: dział planowania i przygotowania produkcji, kontroli jakości, logistyki, zespołem inżynierów produkcji automatycznej oraz działem personalnym
    • budowanie wśród pracowników świadomości nastawionej na jakość i innowacyjność
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji działu
    • współpraca z działami produkcyjnymi innych spółek WAGO

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (profil: mechaniczny, elektryczny, zarządzanie produkcją lub pokrewne )
    • minimum 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją
    • wiedza i doświadczenie z obszaru organizacji procesów produkcyjnych
    • wiedza i doświadczenie w obszarze zarządzania personelem produkcyjnym
    • znajomość technik i metod realizacji planów produkcyjnych
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • zdolności organizacyjne
    • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • stabilną i ciekawą pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
    • dedykowane szkolenia i naukę języków

    CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    WAGO ELWAG sp. z o.o.
    ul. Piękna 58a, 50-506 Wrocław

    opis