Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produkcji

MTS POLSKA sp. z o.o.

  • Wałbrzyska 38, Świebodzice
    Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Wałbrzyska 38

Świebodzice

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą pracowników produkcji;

  • nadzorowanie procesów produkcyjnych,

  • troska o jakość i terminowość,

  • działanie na rzecz obniżenia kosztów produkcji i podwyższenia wydajności,

  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem norm BHP,

  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowo przyjętych pracowników,

  • współpraca z działami funkcjonującymi w ramach przedsiębiorstwa produkcyjnego, tj:. utrzymania ruchu, logistyki,

  • przygotowywanie harmonogramów pracy w odniesieniu do planów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • komunikatywność;

  • odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków;

  • zaangażowanie,

  • umiejętność zarządzania zespołem

To oferujemy

  • Praca w młodym zespole,

  • Możliwość rozwoju,

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stałe zatrudnienie

O nas

MTS Polska sp z o. o. część grupy mts Maschinenbau GmbH, specjalizująca się w produkcji rozwiązań transportowych i podawczych na zautomatyzowane linie produkcyjne przemysłu samochodowego dla klientów tj. BMW, Daimler - Mercedes, Porshe, poszukuje pracownika na stanowisko Mistrza Produkcji.