Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Produkcji - Technolog

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Producent konstrukcji stalowych - intensywnie rozwijająca się firma z branży budowlanej poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę od poniedziałku do piątku
    • Ubezpieczenie grupowe

    Zadania:

    • Nadzór i organizacja pracy brygad przy produkcji konstrukcji stalowych
    • Kontrolowanie procesów spawalniczych
    • Sprawdzanie prawidłowości montażu

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Mile widziana znajomość programu AutoCAD
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji

    lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122

    [email protected]