Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produkcji

Hendrickson Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Na Zapleczu 25, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Hendrickson Poland Sp. z o.o.

Na Zapleczu 25

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą ok 25 pracowników produkcyjnych na swojej zmianie produkcyjnej, które uwzględnia m.in.:

  • właściwe delegowanie obowiązków w celu skutecznej realizacji zadań i celów na swojej zmianie,

  • wnioskowanie w sprawach zatrudnienia, wynagrodzenia, zwalniania i awansowania pracowników oraz ustalanie i aktualizowanie ich zakresów obowiązków,

  • ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności pracowników,

  • wsparcie merytoryczne dla pracowników,

  • nadzorowanie szkoleń stanowiskowych podległych pracowników,

  • dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy.

  • Nadzór na realizacją zleceń produkcyjnych, który uwzględnia m.in.:

  • terminowe uruchomienie i wykonanie zleceń produkcyjnych,

  • zachowanie standardów i procedur jakościowych w celu spełnienia wymagań Klienta,

  • podejmowanie decyzji w sytuacjach niestandardowych,

  • wyjaśnianie niezgodności i nadzorowanie działań wynikających z analiz,

  • raportowanie kluczowych wskaźników produkcyjnych.

  • Czynne uczestnictwo w zmianach wdrażanych w naszym zakładzie, które uwzględniają m.in.:

  • sposoby wytwarzania, standardy pracy, organizację stanowisk, dokumentację, maszyny i ich automatyzację,

  • ciągłe doskonalenie w/w aspektów.

Podział czasu pracy
30%

Zarządzanie grupą pracowników produkcyjnych

50%

Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych

20%

Czynne uczestnictwo w zmianach

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne,

  • doświadczeni w pracy w firmie produkcyjnej,

  • praktyka w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność dobrego organizowania pracy sobie i innym,

  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • odpowiedzialność, sumienność,

  • chęć uczenia się i wytrwałość w dociekaniu istoty rzeczy,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane

  • Wykształcenie inżynieryjne,

  • znajomość języka angielskiego,

  • wiedza z zakresu metodologii ciągłego doskonalenia.

To oferujemy

  • okazję do rozwoju zawodowego,

  • plan wdrożenia obejmujący wszystkie procesy produkcyjne,

  • poznanie branży motoryzacyjnej i jej wymagań,

  • przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów i innowacji,

  • możliwość realizacji ambitnych projektów wspierających rozwój firm z grupy Hendrickson,

  • pracę w przyjaznym środowisku,

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, system premiowy oraz benefity pozapłacowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Czy wiesz, że 6 na 10 ciężarówek w Europie posiada nasze strzemiona do resorów?

Firma działa w Polsce od ponad 25 lat i stale się rozwija. Od połowy 2018 roku staliśmy się częścią światowej grupy Hendrickson.

Przewiń do profilu firmy