Oferta pracy

Mistrz Produkcji

BETPREF Sp. Z o.o.

  • Wapienna 50, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Wapienna 50

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe zarządzanie obszarem produkcyjnym

  • Nadzór oraz zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego

  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem elementów (półproduktów)

  • Nadzór i kierowanie pracą podległych zespołów

  • Kontrola warunków pracy pod względem przepisów BHP

  • Wdrażanie zmian organizacyjnych dotyczących procesów produkcji i technologii

Nasze wymagania

  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją

  • Preferowana znajomość technologii produkcji prefabrykatów betonowych

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Znajomość zagadnień procesów produkcyjnych i linii produkcyjnych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

  • Stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie