Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz produkcji w przemyśle spożywczym

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis Stanowiska:

    • organizacja pracy w oddziale produkcyjnym,
    • kontrola procesów produkcyjnych i zgodności z procedurami,
    • kontrola ustawień oraz poprawności pracy maszyn i urządzeń,
    • sporządzanie grafików pracy personelu oddziału,
    • rozliczanie miesięcznych kart pracy pracowników oddziału,
    • współpraca z mistrzami innych oddziałów oraz menedżerami.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (w tym licencjat),
    • znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
    • gotowość do pracy w halach produkcyjnych w temperaturze 8st. C.,
    • umiejętność dostosowywania się do zmian,
    • umiejętność logicznego myślenia,
    • gotowość do pracy na dwie zmiany,
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

    Oferujemy:

    • umowa o pracę (poprzedzona trzymiesięcznym okresem próbnym),
    • praca na dwie zmiany,
    • atrakcyjny pakiet socjalny,
    • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SuperDrob Zakłady Drobiarsko - Mięsne S.A. zawartych w przekazanej ofercie pracy w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. Jednocześnie potwierdzam, iż niezwłocznie zapoznam się z przysługującymi mi prawami wynikającymi z RODO, zawartymi w Informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez SuperDrob.