Oferta pracy

Mistrz Produkcji

Mera Metal S.A.O firmie

Mera Metal S.A.

Małowiejska 31

Warszawa

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało- i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie osoby na stanowisko:

Profil kandydata:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem pracą działu
  • Zdolności organizacyjne oraz przywódcze
  • Ukierunkowanie na realizację celów w wyznaczonym obszarze
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Decyzyjność
  • Znajomość podstawowych narzędzi LEAN
  • Dyspozycyjność

Zadania:

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Czynny udział w procesie planowania produkcji
  • Monitorowanie zgodności realizacji zleceń produkcyjnych zgodnie z ustalonymi planami produkcji
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników oraz zużycia surowców
  • Wsparcie liderów zmianowych w zarządzaniu pracą w obszarze produkcji , m.in. w zakresie przydzielania pracowników do pracy na określonych stanowiskach nadzoru nad pracownikami, utrzymania dyscypliny pracy, prowadzenia zebrań, instruktaży i szkolenia pracowników
  • Działanie na rzecz rozwoju działu, doskonalenie w zakresie prewencji organizacji i wizualizacji pracy
  • Praktyczna znajomość Lean, Kaizen

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość samodzielnego działania
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy