Oferta pracy

Mistrz Produkcji

Mera Metal S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Czynny udział w procesie planowania produkcji

  • Monitorowanie zgodności realizacji zleceń produkcyjnych zgodnie z ustalonymi planami produkcji

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników oraz zużycia surowców

  • Wsparcie liderów zmianowych w zarządzaniu pracą w obszarze produkcji , m.in. w zakresie przydzielania pracowników do pracy na określonych stanowiskach nadzoru nad pracownikami, utrzymania dyscypliny pracy, prowadzenia zebrań, instruktaży i szkolenia pracowników.

  • Działanie na rzecz rozwoju działu, doskonalenie w zakresie prewencji organizacji i wizualizacji pracy.

  • Praktyczna znajomość Lean, Kaizen

  • Nadzór nad pracownikami

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem pracą działu

  • Zdolności organizacyjne oraz przywódcze

  • Ukierunkowanie na realizację celów w wyznaczonym obszarze

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Decyzyjność

  • Znajomość podstawowych narzędzi LEAN

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość samodzielnego działania

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało- i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie osoby na stanowisko: Spawacz MIG/MAG.

Przewiń do profilu firmy