Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Produkcji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-02-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mera Metal S.A.

    MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało- i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • nadzór nad zespołem pracowników
    • planowanie zadań dla podległego zespołu
    • kontrola jakości produkowanych wyrobów i wprowadzanie korekt w celu spełnienia norm jakościowych
    • rozliczanie zużytego surowca
    • analiza wad w procesie
    • praca według norm i standardów firmy

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • zdolności w zarządzaniu podległym zespołem
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • chęć uczenia się i rozwoju
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
    • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

    Oferujemy:

    • pracę w środowisku umożliwiającym rozwój i możliwość samodzielnego działania
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mera Metal S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.