Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produkcji Warsztatowej

Mostostal Płock S.A.O firmie

Mostostal Płock S.A.

Targowa 12

Płock

Mostostal Płock S.A. działa w branży budowlano-montażowej od ponad 50 lat. Obecnie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Mostostalu Warszawa. Oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu usług budowlano-montażowych, projektowania i kosztorysowania organizacji i technologii robót, usług sprzętowo-transportowych, remontów i modernizacji sprzętu, maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych oraz usługi w zakresie robót spawalniczych, badań ultradźwiękowych, radiologicznych, wytrzymałościowych.

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Mistrz Produkcji WarsztatowejNumer ref.: Miejsce pracy: Płock

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie mile widziane średnie techniczne
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży konstrukcji stalowych lub rurociągów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i izometrycznego
  • umiejętność kierowania zespołem oraz rozwiązywania konfliktów
  • umiejętność motywowania podwładnych i pracy w zespole
  • umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego
  • umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność
  • dobra umiejętność posługiwania się aplikacjami pakietu Office w szczególności excel
  • mile widziana wiedza z dziedziny spawalnictwa

Zakres zadań:

  • efektywne zarządzanie zespołem brygadzistów, pracowników produkcji
  • zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur i instrukcji
  • nadzór nad terminowością i jakością produkcji w celu zapewnienia realizacji harmonogramu produkcji
  • podejmowanie działań w kierunku polepszenia produktywności oraz obniżenia kosztów produkcji
  • koordynacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych i technologicznych zgodnie z planem produkcji
  • zapewnianie płynności procesów, rozwiązywanie problemów na linii produkcyjnej
  • współpracę z działami planowania, przygotowania, zaopatrzenia i logistyki
  • planowanie harmonogramów pracy
  • zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń i narzędzi
  • dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • współpraca wśród najlepszych specjalistów w branży

Prosimy o przesyłanie swojej aplikacji CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne