Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produkcji Wędlin

Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka" S. A.O firmie

  • Ostrołęka

    Ostrołęka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem podczas zmiany produkcyjnej.

  • Analiza bieżących wskaźników w obszarze produkcji:

  • wydajności pracy,

  • terminowej realizacji planu,

  • rozliczeń surowców i materiałów użytych w produkcji w systemie Impuls.

  • Współpraca z innymi Mistrzami wydziałów oraz działami pomocniczymi.

  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy kluczowych wskaźników.

  • Zarządzanie dokumentacją procesową.

  • Nadzór nas przestrzeganiem zasad BHP, obowiązujących procedur i regulaminów oraz zasad GMP/GHP.

  • Usprawnienie procesów produkcyjnych w celu wzrostu wydajności i poprawy jakości z wykorzystaniem Lean Manufacturing.

  • Rozliczanie czasu pracy podległych Pracowników zgodnie z zasadami Kodeksu Pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego, minimum średniego,

  • doświadczenia w branży mięsnej,

  • doświadczenia w zarządzaniu wydziałem produkcji przetwórczej (min. 3 lata na stanowisku Mistrza lub Kierownika)

  • umiejętności obsługi programów Word, Excel, Power Point oraz Outlook

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, samodzielności

  • skuteczności w działaniu i wytrwałości w realizacji celów

  • dyspozycyjności

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe na kierunku towaroznawstwo, technologia mięsa

  • znajomość systemu rozliczeń produkcji – Impuls

  • znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing

  • znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • jasne ścieżki rozwoju zawodowego

  • możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji

  • ciepły posiłek regeneracyjny,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej po przepracowaniu 12 miesięcy,

  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka" S. A.

Jesteśmy polską firmą z 46 letnią tradycją. Zatrudniamy ponad 420 pracowników.

W swojej ofercie posiadamy ponad 180 produktów z kategorii wyrobów mięsnych i bezmięsnych, które dostępne są na rynku polskim i zagranicznym pod 6 markami produktowymi: PEKPOL, PARYŻANKI, KURPIOWSKIE SPECJAŁY, READY PORK, READY CHICKEN, DZIARSKIE JARSKIE.

Wdrożone międzynarodowe standardy jakości IFS FOOD i BRC FOOD gwarantują wysoką

jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem Mistrz Produkcji Wędlin lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.