Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz produkcji

Stal-Systems S.A. w restrukturyzacjiO firmie

  • Wólka Pełkińska (pow. jarosławski)

    Wólka Pełkińska (pow. jarosławski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Właściwa organizacja i prowadzenie procesu produkcyjnego – przygotowania materiałów do następnego użycia we właściwych procesach produkcyjnych – spawania konstrukcji stalowych zgodnie z obowiązującą w firmie technologią i zgodnie z warunkami stawianymi przez klienta

  • Dokładna i wnikliwa analiza otrzymanej dokumentacji technicznej i zgłaszanie wszelkich dotyczących jej uwag lub zastrzeżeń do Pracowni Projektowej.

  • Przestrzeganie i realizacja planu produkcyjnego w celu zachowania terminowości dostaw do klienta.

  • Bezzwłoczne zgłaszanie przełożonemu, możliwości wystąpienia opóźnień w produkcji.

  • Bieżąca współpraca z magazynem w zakresie minimalizacji odpadów materiałowych.

  • Organizacja pracy, przydział zadań dla brygad pracujących w systemie zmianowym

  • Rozliczanie Wydziału, stopnia realizacji przekazanych zadań produkcyjnych

  • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników wykonujących pracę spawalnicze parametrów i warunków spawania konstrukcji zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i wymogami klienta.

  • Kontrola dyscypliny pracy, a w szczególności jej wydajności i jakości.

  • Stały nadzór nad przestrzeganiem przez podległych pracowników przepisów BHP, p. poż., oraz ochrony środowiska jak również odpowiedzialność za wdrożenie, funkcjonowanie i doskonalenie w podległym obszarze zintegrowanego systemu zarządzania.

  • Ciągłe doskonalenie metod pracy, technologii wytwarzania.

  • Przygotowanie i odpowiedzialność za prawidłową realizację budżetów kosztów pośrednich zarządzanej jednostki organizacyjnej. Ciągła kontrola kosztów produkcji oraz poszukiwanie sposobów ich obniżania.

  • Bieżąca kontrola i odpowiedzialność za budżety otrzymane dla poszczególnych kontraktów (budżety kosztów bezpośrednich, zużycia ilościowego materiałów i robocizny.)Właściwe zorganizowanie systemu znakowania oraz przekazywania wyrobów gotowych Przekrawalni do następnych Wydziałów Produkcyjnych lub do magazynu

  • Oszczędne i racjonalne wykorzystanie surowców i materiałów do produkcji oraz dbałość o będące na wyposażeniu Wydziału mienie, w tym narzędzi środki pracy.

  • Nadzór na właściwą eksploatacją i stanem technicznym sprzętu oraz maszyn i urządzeń służących Działu. Inicjowanie zakupów i remontów urządzeń.

  • Przekazywanie bezpośredniemu przełożonemu uwag i wniosków dotyczących jakości pobranych do produkcji z magazynu materiałów i półfabrykatów

  • Wyrażanie opinii, co do sformułowanych ewentualnych reklamacjach klientów uwagach dotyczących wad i błędów w wykonaniu wyrobów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność zarządzania ludźmi

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w programach takich jak CAD itp.

  • Kreatywność

To oferujemy

  • Stabilną pracę, w oparciu o umowę o pracę, w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem pracowników

  • Duży wpływ na strukturę i sposób funkcjonowania Działu Montaży

  • Atrakcyjny pakiet medyczny

  • Niezbędne narzędzia pracy

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracami spawalniczymi,

  • Nadzorowanie i utrzymywanie wymagań normy EN ISO 3834-2 oraz normy EN 1090-Nadzorowanie wyposażenia do prac spawalniczych

  • Nadzorowanie materiałów spawalniczych,

  • Przegląd wymagań i przegląd techniczny dokumentacji na etapie składania oferty przez klienta,

  • Przegląd wymagań i przegląd techniczny dokumentacji, PKiB przed rozpoczęciem produkcji,

  • Znajomość podstawowych norm spawalniczych

  • Przygotowanie i odpowiedzialność za prawidłową realizację budżetów kosztów pośrednich zarządzanej jednostki organizacyjnej . Ciągła kontrola kosztów produkcji oraz poszukiwanie sposobów ich obniżania.

  • Bieżąca kontrola i odpowiedzialność za budżety otrzymane dla poszczególnych kontraktów ( budżety kosztów bezpośrednich, zużycia ilościowego materiałów i robocizny.) Raportowanie efektów pracy podległych Wydziałów.

  • Wyrażanie opinii co do sformułowanych w ewentualnych reklamacjach klientów, uwag dotyczących wad i błędów w wykonaniu wyrobów.