Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mistrz Produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DeLaval jest liderem w branży produkcji mleka, dostarczającym zaawansowane i zintegrowane rozwiązania dla farm, wraz z Tetra Pak i firmą Sidel stanowi koncern Tetra Laval Group. Jesteśmy obecni na ponad 100 rynkach świata, zatrudniając 4500 profesjonalistów i pasjonatów, którzy codziennie pracują nad innowacjami i nowoczesnymi rozwiązaniami, poprawiającymi komfort pracy ludzi i życia zwierząt. W Polsce firma istnieje od 1991 roku i obecna jest we Wrocławiu, Dobrym Mieście k. Olsztyna oraz Skierniewicach.  W naszej firmie pracują osoby ściśle związane ze specyfiką branży: pracownicy produkcyjni, chemicy, konstruktorzy, mechanicy, jak również programiści, testerzy oraz księgowi.

    Do głównych obowiązków Mistrza Produkcji będzie należała realizacja planów produkcyjnych oraz organizacja pracy podległego zespołu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy brygadzistów i pracowników produkcyjnych.

    Obowiązki

    • Zarządzanie podległym obszarem w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz poprawy efektywności realizowanych procesów i jakości wytwarzanych produktów
    • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Produkcji w celu realizacji wyznaczonych celów ze względu na jakość produktu, terminowości realizacji dostaw i optymalizacji kosztów
    • Zarządzanie podległym zespołem, motywowanie i budowanie zaangażowania i kompetencji niezbędnych do realizacji powierzonych zadań
    • Promowanie właściwych postaw pracowniczych takich jak komunikatywność i współpraca oraz odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

     Wymagania

    • Wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe techniczne
    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość narzędzi i technik Lean Manufacturing oraz praktyczne ich zastosowanie (5S, TPM, Visual Management, Kaizen itp.)
    • Zdolności przywódcze i umiejętność motywacji zespołu oraz komunikowania wymagań
    • Umiejętność analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
    • Znajomość procesów zarządzania i planowania procesów produkcji
    • Odpowiedzialność, samodzielność, systematyczność i zaangażowanie w powierzone zadania

     Dodatkowym atutem będzie

    • Praktyczna znajomość procesów spawalniczych i szlifierskich
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość systemu SAP

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Przyjazne środowisko pracy w organizacji o skandynawskiej kulturze zarządzania

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".