Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produkcji

JONKERS METAL sp. z o.o.

  • Żarów

    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prac warsztatu według założonego planu

  • rozdzielanie pracy pracownikom na stanowiskach i nadzór nad ich wykonywaniem

  • ustalanie technologii wykonania oraz rozwiązanie problemów technicznych powstałych przy realizacji

  • dopilnowanie utrzymania sprzętów w dobrych warunkach, utrzymania porządków i dobrej organizacji funkcjonalnej warsztatu

  • optymalizacja i usprawnianie procesów produkcji

  • ścisła współpraca i realizacja niezbędnych zadań wyznaczonych przez właściciela firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • minimum 5lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym wyrobów ze stali

  • umiejętność współpracy i kierowania grupą

  • znajomość rysunku technicznego

  • obsługa komputera w zakresie aplikacji pakietu ms office oraz programów do przeglądania i edycji rysunków

  • znajomość podstaw j. angielskiego mile widziana

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i dobra organizacja

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o prace

  • praca w dynamicznie tworzącej się firmie

  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia w zakresie kompetencji miękkich

O nas

Jonkers Metal Sp. z o.o jest nowoformującą się firma w Żarowie, zajmuje się głównie produkcją balustrad i konstrukcji lekkich małej architektury.