Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Produktu

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K.

68/70

Radom

Toyota Romanowski, jedyny autoryzowany dealer Toyoty i Lexusa w Radomiu w związku z dynamicznym rozwojem firmy używanych poszukuje profesjonalnego kandydata/ki w charakterze:
Mistrz ProduktuNumer ref.: Toyota & Lexus Romanowski Kielce

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie samochodów Klientom z zachowaniem procedur i standardów marki
  • Koordynacja prac związanych z przygotowaniem samochodów do wydania
  • Współpraca z serwisem i magazynem w zakresie weryfikacji zleconych prac
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wydaniami aut
  • Dbałość o czystość ekspozycji w salonie i samochodów testowych
  • Dodatkowa sprzedaż akcesoriów i innych produktów do wydanych aut
  • Realizacja zadań zgodnie z poleceniami przełożonego
  • Wsparcie procesu sprzedaży i obsługi klientów
  • Dbałość o realizację standardów jakościowych firmy
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami marki

Wymagania:

  • Silnej motywacji własnej i zapału do pracy
  • Komunikatywności i pozytywnego nastawienia
  • Zaangażowania, skrupulatności i systematyczności
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Umiejętności pracy z Klientem
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • Dążenia do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Praktycznej znajomość pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie (absolutnego lidera rynku lokalnego)
  • Bardzo atrakcyjne warunki pracy i płacy, umowa o pracę + prowizja za sprzedaż dodatkowych produktów i akcesoriów
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkowe bonusy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość indywidualnego rozwoju poprzez rozbudowany system szkoleń, jak i ścieżkę kariery w strukturach ASO i grupy Romanowski

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASO MR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ASO MR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu przy ul. Kielecka 68/70. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne