Oferta pracy

Mistrz Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Grupa DBKO firmie

Grupa DBK

Zaborowska 1

Święcice (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w autoryzowanym serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych

  • Kierowanie zespołem blacharzy, lakierników, zbrojarzy

  • Planowanie i organizacja pracy na hali serwisowej

  • Nadzór nad jakością realizowanych napraw - pomoc w wykonywaniu oględzin i trudnych napraw

  • Monitorowanie terminowości wykonywanych napraw

  • Wspieranie podległych pracowników wiedzą techniczną z zakresu napraw blacharsko - lakierniczych

  • Współpraca z serwisem mechanicznym i działami wspierającymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Bardzo dobra znajomość technologii napraw blacharsko – lakierniczych

  • Doświadczenie w wykonywaniu i/lub koordynowaniu naprawach powypadkowych

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu pracowników

  • Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. C / C + E

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (8h dziennie)

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Dobre zaplecze techniczne, dostęp do fachowej wiedzy

  • Pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę

  • Ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie

  • Pakiet medyczny

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia autoryzowanych marek

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Przewiń do profilu firmy

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.