Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mistrz Serwisu Samochodowego ASO Toyota

Toyota Walder

  • Rumia

    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie szybkiej i zgodnej z wymaganiami Klienta obsługi i naprawy samochodów,

  • Nadzór nad diagnozowaniem usterek i ich naprawą,

  • Nadzór nad pracownikami warsztatu:

  • efektywność, jakość, porządek, przekazanie pracy między zmianami,

  • przeprowadzanie technicznych szkoleń wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w serwisie ASO oraz w organizacji pracy i nadzorowaniu mechaników samochodowych;

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych;

  • Umiejętność koordynacji i kontroli pracy innych;

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę gwarantującą stabilność zatrudnienia;

  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie mechanicznym;

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny, przejrzysty system prowizyjny

  • System profesjonalnych szkoleń prowadzonych przez Akademię Toyoty i Lexusa

  • Możliwość rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się niezawodnością wśród Klientów na całym świecie;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Grupa Walder jest właścicielem autoryzowanych stacji dilerskich: Lexus Trójmiasto w Gdańsku, Toyota Professional – autoryzowany salon Toyoty w Gdańsku, autoryzowanych salonów Toyoty w Chwaszczynie, Rumii oraz Grudziądzu.

Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dającej stabilność zatrudnienia.

W obliczu COVID-19 firma jako jedna z nielicznych w branży motoryzacyjnej, utrzymała zatrudnienie na tym samym poziomie co przed epidemią.

Przewiń do profilu firmy