Logo Pracuj.pl

Mistrz

COLLINS AEROSPACEO firmie

6 500–10 000
brutto / mies.
  • Tajęcina (pow. rzeszowski)
    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych i zachowanie zgodności z wymaganiami Systemu Zapewnienia Jakości oraz obowiązującymi w firmie zasadami
  • Odpowiedzialność za zapewnienie właściwej organizacji pracy oraz osiągnięcie jak najwyższej efektywności gospodarowania powierzonymi zasobami ludzkimi i technicznymi
  • Zapewnienie niezbędnych do realizacji zadań zasobów ludzkich oraz odpowiedzialność za rozwój podległych pracowników między innymi poprzez dokonywanie okresowej oceny, szkolenia i nadzór nad planami rozwoju
  • Odpowiedzialność za stan powierzonych środków technicznych i materiałowych niezbędnych do realizacji zadań produkcyjnych oraz ich efektywne, spełniające wyznaczone cele wykorzystanie
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy pracowników znajdujących się na terenie zakładu podczas trwania zmiany
  • Odpowiedzialność za nadzór nad realizacją planów produkcyjnych celem zapewnienia wymaganej, jakości wyrobów i terminowości dostaw na czas
  • Kontrola realizacji zadań produkcyjnych obejmująca zmianowy system pracy
  • Prowadzenie działań w celu ustaleniu przyczyn powstałych niezgodności oraz wdrażania akcji korekcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn
  • Min. 3 lata doświadczenia w dozorze produkcji
  • Dobra znajomość przebiegu nadzorowanych procesów
  • Dobra znajomość zasad planowania i realizacji produkcji i zakupów
  • Wiedza na temat dokumentacji technicznej i wymagań jakościowych
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska
  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Mistrz, Tajęcina (pow. rzeszowski)